Za kulisami naszej kuchni - poznaj naszych Szefów Kuchni i ich sekretne przepisy.

Za kulisami naszej kuchni 31-05-23 · Krzysztof

Nasi Szefowie Kuchni - Sercem Kuchni

Nasi szefowie kuchni są prawdziwymi artystami w swoim fachu. Każdy z nich przynosi unikalne doświadczenia, pasje i umiejętności, które kształtują nasze menu i tworzą wyjątkowe doświadczenia kulinarne dla naszych gości. Są innowatorami, cieszącymi się z poszukiwania nowych smaków i technik, które mogą zaskoczyć i zachwycić naszych gości.

Wzajemna inspiracja i gotowość do podjęcia nowych wyzwań to cechy, które łączą naszych szefów kuchni. Współpracują oni ze sobą, aby dzielić się wiedzą i pomysłami, tworząc unikalne dania, które celebrują różnorodność i kreatywność naszej kuchni.

Imię i nazwisko Życiorys
Łukasz Nowak Łukasz to prawdziwy wirtuoz kuchni. Ukończył prestiżową szkołę kulinarną w Lyonie i ma ponad 15 lat doświadczenia w branży gastronomicznej. Przez wiele lat pracował w renomowanych restauracjach w Paryżu i Rzymie, zdobywając doświadczenie i inspirację, zanim powrócił do kraju, aby dołączyć do naszego zespołu.
Marta Kowalska Urodzona i wychowana w Poznaniu, Marta posiada niepowtarzalne umiejętności łączenia tradycyjnych polskich smaków z nowoczesnymi trendami w gastronomii. Z wykształcenia jest dietetykiem, dzięki czemu potrafi tworzyć dania nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Zawsze stawia na lokalne, sezonowe produkty.
Piotr Sadowski Piotr jest mistrzem kuchni azjatyckiej. Po wielu latach spędzonych w Japonii i Tajlandii, wrócił do Polski, aby dzielić się swoją pasją i umiejętnościami. Jego dania charakteryzują się autentycznym smakiem i perfekcyjnym wykonaniem, które odbija się w precyzyjnie przygotowanych daniach, pełnych świeżych składników i intensywnych smaków.

Doświadczenie i Pasja - Klucz do Naszego Sukcesu

Nasi szefowie kuchni mają wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej, zarówno na lokalnym, jak i międzynarodowym poziomie. Są to profesjonaliści, którzy stale się rozwijają i uczą, aby dostarczyć najwyższej jakości dania naszym gościom. Nieustannie dążą do doskonałości, doskonaląc swoje umiejętności i poszerzając horyzonty kulinarne.

Jednocześnie, są to ludzie z pasją, którzy kochają to, co robią. Ta miłość do gotowania jest widoczna w każdym daniu, które przygotowują, przekładając się na niezapomniane doświadczenia dla naszych gości.

Od Składników do Talerza - Proces Twórczy w Naszej Kuchni

Proces tworzenia dania zaczyna się od dobrego składnika. Nasi szefowie kuchni starannie wybierają produkty, upewniając się, że są świeże, pełne smaku i pochodzą od zaufanych dostawców. Następnie, z wykorzystaniem swojego doświadczenia, kreatywności i pasji, tworzą z nich dania, które zachwycają zarówno podniebienie, jak i oko. Mają niezwykły talent do połączenia składników w sposób, który tworzy harmonię smaków i estetykę na talerzu.

Podążając za filozofią "od farmy do talerza", staramy się, aby nasze składniki pochodziły z lokalnych źródeł, co nie tylko zapewnia ich świeżość, ale także pomaga wspierać lokalne społeczności i producentów.

Sekretne Przepisy - Kulinarne Skarby

Każdy szef kuchni ma swoje sekretne przepisy - te specjalne dania, które są jego sygnaturą. Chociaż nie możemy ujawnić wszystkich sekretów, możemy zapewnić, że są one wynikiem wielu godzin eksperymentów, prób i błędów, a przede wszystkim - miłości do gotowania. Te unikalne przepisy dodają charakterystycznej nuty do naszego menu, sprawiając, że nasza restauracja jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Te sekretne przepisy często są przekazywane z pokolenia na pokolenie, stanowiąc ważną część dziedzictwa i historii naszej kuchni. Są one hołdem dla tradycji, jednocześnie dając przestrzeń dla nowoczesnych interpretacji i technik.


Loading...